O MNIE

Mam na imię Klaudia, jestem absolwentką psychologi w zarządzaniu oraz oligofrenopedagogiki. Wizaż nie był w kręgu moich zainteresowań, do momentu kiedy nie spotkałam się z nim bezpośrednio podczas mojej pracy zawodowej. To była fascynacja zmianą wizerunku, za którą z czasem poszła decyzja o rozpoczęciu nauki tego zawodu w niezwykle inspirującej szkole Face Art make-up school w Krakowie. Przez rok intensywnej nauki mistrz makijażu Marcin Szczepanik, oraz pozostali wykładowcy przekazywali swoją wiedzę i doświadczenie. Począwszy od niezwykle inspirującej historii makijażu poprzez techniki wizażu, kończąc na tym co kluczowe, czyli umiejętności dobierania stylu i koloru do określonego typu urody oraz okazji.

Wykonuje makijaże okazjonalne, dzienne oraz wieczorowe. Szukam inspiracji w modzie, muzyce, filmie oraz otaczającej przyrodzie.  W makijażu kieruję się zasadą, że mniej znaczy więcej. Wizażystka swoimi umiejętnościami ma wydobyć i podkreślić to co najpiękniejsze.

Przez ostatnie lata, miała okazję pracować przy niezwykłych projektach. Na mojej drodze zawodowej pojawiło się wiele wyjątkowych osób, które obdarzyły mnie zaufaniem i pozwoliły wykazać się podczas kampanii reklamowych, sesji zdjęciowych, pokazów mody, występów na żywo oraz nagrań telewizyjnych. Dostałam również niezwykłą możliwość pracy podczas kręcenia amerykańskiej produkcji filmowej  w Krakowie, filmu “Music, War and Love”. Podczas malowania statystów, przez kilka tygodni, mogłam obserwować pracę Pani Lilianny Gałązki oraz Ludmiły Krawczyk – wybitnych polskich charakteryzatorek. Każdy dzień to dla mnie nowe inspirację, nigdy nie przestanę się uczyć oraz rozwijać swoich umiejętności.